Добавлено:
0

Балансир представлений уловистою спінінга приманкою, яка дозволить рибалці отримати гору жирної риби.


izgotovlenie-balansirov/

Як зробити балансир своїми руками в домашніх умовах?

Якщо вам хочеться зробити дійсно якісне вудилище, то доведеться зануритися в нетрі вивчення даної теми, а осягати її буде ох як захоплююче, особливо новачкові.

Якщо у вас в наявності є спеціальне обладнання, і в запасі є вміння користуватися паяльником, то можна спорудити приманку з відповідного за ваговій категорії металу, якщо даний варіант ви відразу відсуваєте, то можете скористатися іншим.

Для виготовлення пари десятків балансиров вам знадобиться мати в своєму розпорядженні предмети у вигляді:

 • свинцю;
 • ємності для плавки свинцю;
 • інструментів, наявних в побуті у кожного господаря;
 • сталевого дроту;
 • гіпсу або алебастру.

В першу чергу, необхідно зробити форму для балансира своїми руками, це дуже відповідальна місія, яка вимагає акуратності від рибалки:

 1. Візьміть будь-яку ємність і розведіть в ній гіпс, дочекайтеся, поки суміш придбає в'язку консистенцію, після чого занурте в нього вже наявний балансир, який був виготовлений промисловим способом, обов'язково приберіть трійник, крильця, змастіть обраний зразок тонким шаром солідолу.
 2. Після виготовлення відбитка потрібно довести форму за допомогою дрібного напилка.
 3. Коли гіпс повністю застигне , приступайте до виготовлення другої частини форми, для цього покладіть вже обраний балансир на колишнє місце і змастіть перший зразок солідолом, прикладіть другу частину форми.
 4. Коли гіпс став міцним , як граніт, можна приступити до того різання воронки для заливання свинцю, щоб забезпечити якісну заливку свинцю, в формі проробляють кілька штук дренажних отворів, що пропускають повітря.
 5. Відкладіть форму назад , і займіться створенням конструкції з дроту для кріплення трійника, воно повинно бути з колечком для кріплення до жилки.
 6. Коли буде готова форма , на неї укладається дротяна конструкція, через лійку заливають розплавлений свинець, вилите пристосування довести до досконалості за допомогою дрібнозернистої наждачного паперу, готову модель гарненько відшліфувати, щоб вона блищала, покрити улюбленої розфарбуванням, можна нанести водостійкий безбарвний лак.
 7. Після висихання лакофарбових матеріалів залишиться лише пришпандорив хвостові плавники, виготовлені з пластмасового матеріалу, прикріпити трійник.

Налаштування

Давайте ми проведемо з вами невеликий екскурс по даній темі - як налаштувати балансир, щоб він радував нас своєю роботою, адже настройка - це мало не найважливіший етап . Для цього необхідно підвісити пристосування до вудки, і в ванну.

Методом підгинання або розгинання хвостовика намагаємося налаштувати необхідну гру, в цій справі можна поекспериментувати, можна навіть змусити прилад переміщатися по колу.

Тестування

Численні дослідження і тести довели, що на високу уловістость риби впливають такі критерії:

 1. Тривалість коливань балансира після того, як він був виведений з рівноваги.
 2. Те, наскільки гострі, міцні гачки, не останню роль відіграє правильне їхнє становище і розмір.
 3. Відсутність перехлестов і неправильної фіксації трійника.

Як зробити балансир на окуня своїми руками?

Алгоритм виготовлення балансира на окуня з щільного пінопласту включає наступні кроки:

 • з міцного пінопласту за допомогою канцелярського ножа вирізують заготовку-приманку потрібної форми, кути можна згладити гострої наждачним папером;
 • заготовку протикають зверху вниз за допомогою шила;
 • в правій і лівій частині виконати дірочки під гачки, нагорі виконати пару некрізних отворів для дробинок;
 • заготовку обробляють за допомогою спеціального суперклею;
 • зверху і знизу повинні красуватися вертлюжки , приклеєні на епоксидну смолу, з боків приклеїти гачки;
 • в верхні отвори вмонтувати важки-дробинки;
 • як зробити хвіст на балансир своїми руками - питання, що не залишає уми багатьох рибалок, і ось на нього відповідь - хвостик вирізують з пластмасової пляшки коричневого кольору і загинають його під кутом в 60 градусів;
 • для додання заготівлі максі-твердості покривають все суперклеєм;
 • верхню область можна забарвити в золотисто-медовий , голова повинна бути бордовою, тіло заготовки вітається зелено-болотного кольору;
 • після висихання балансира через заводний кільце до вертлюжку, розташованому внизу, кріплять двійник.

Як зробити відцеп для балансиров своїми руками?


izgotovlenie-otzepa-balansirov/

Хто не любить активний відпочинок, а особливо риболовлю, але рибалка рибалку ворожнечу, одна справа, коли ти ловиш довгоочікуваного трофею на якісний, надійний балансир, а зовсім інша - коли на відпрацьовану своє мотлох.

Для виготовлення отцепа для балансиров зі свинцю відливають куля, маса якого повинна прирівнюватися до 100 грамам, кільце для нього має бути зроблено з дроту товщиною не більше 3 мм.

Форма для відливу отцепа вийде більш якісна, якщо виготовити її з глини , в формі проробити отвори для майбутньої заливки свинцю, поверхня отцепа повинна бути привабливою, без будь-яких бульбашок. Дротове кільце в конструкції форми повинно проходити крізь саме серце кулі.

В кінці шнура можна приробити карабін, щоб мати шанс на швидку зміну отцепов.

Як зробити гойдалки балансир своїми руками?

Для даного типу вироби дуже важливо знати, як зробити вудку для балансира своїми руками, зимова снасть повинна бути обладнана відповідно до деякими правилами:

 1. Велике за своїми габаритами і надійне вудилище з коркової рукояткою, яке не стане вислизати з долоньок під час заняття рибним ловом - запорука успіху;
 2. Котушка повинна бути відкритою і великий.
 3. Жорсткий кивок повинен злегка згинатися , щоб досягти можливості цікавої гри балансиром, до речі, що стосується цього пристосування, то нами буде нижче розглянуто, як своїми руками зробити кивок для балансира.
За основу беремо будь-який непотрібний залежаний хлистик від спінінга - він буде індикатором клювання, при необхідності освіжаємо його зовнішній вигляд за допомогою яскравих фарб. У своєму розпорядженні потрібно мати грузик - оливку і маленький підшипник. Далі прикріплюємо кивок до хлистика методом намотування на кінчик хлиста ізоляційної стрічки. На кінець хлиста бажано почепити парочку кембріков, через які і буде незабаром проходити жилка.

Як зробити балансир на щуку своїми руками?

Якщо ви тільки й робите, що спите і бачите, як ловите жирну щуку-хитрюга на балансир, то вам просто життєво важливо знати, як зробити балансир для риболовлі своїми руками.

В першу, чергу вам потрібно наявність таких інструментів і матеріалів:


izgotovlenie-balansirov-schuka/

 • м'яких деревних порід типу осики;
 • міцного пінопласту;
 • дроту зі сталі товщиною 0,5 мм;
 • свинцю;
 • пластикової пляшки;
 • трійника і гачків;
 • графітового порошку і алебастру;
 • клею ПВА і мила;
 • акрилових фарб або гуаші.
 1. Перший крок. Робимо заготовку - з м'якої деревини за допомогою ножа вирізаємо особливу заготовку відповідно до ваших розсуд.
 2. Другий крок. Вставляємо в заготовку гачки з віддаленими вушками, «на око» визначте, де буде розташовуватися центр ваги, зробіть собі позначку. Зігнуту в формі дуги дріт виставляємо в заготовку і приклеюємо її клеєм ПВА.
 3. Третій крок. Виготовлення форми для лиття, для цього використовується алебастр і ПВА, алебастром заповнюємо половинку форми, кладемо туди заготовку боком і вдавлюємо до серединки.
 4. Четвертий крок. Виливок балансира, для цього відбиток покривають розчином, зробленим з мила і графіту, безпосередньо перед заливкою гачки вставляють в петельку і фіксують за допомогою пластиліну в формі.
 5. П'ятий крок. Після цього дайте простір своїй фантазії, розфарбуйте балансир так, як вам хочеться за допомогою яскравих акрилових і гуашевих фарб, пам'ятайте, чим більш райдужною виявиться забарвлення - тим більше великий шанс на багатий улов.
Реєстрація