Добавлено:
0

Яким характеристикам повинен відповідати сучасний поплавок на карася? В першу чергу, він повинен володіти високою чутливістю, яка дозволяє сповіщати рибалки про найменшому зіткненні його з рибою. Сигнал подається періодичним підніманням і опусканням. Таке характерно, коли карась піднімає не тільки приманку, але і грунтові грузики.

kakoi-poplavok-luchwe-na-karasya/

Одним з чисто карасинових поплавців є гусяче перо. Незважаючи на те, що такий метод лову карася був винайдений ще праотцями, має величезну популярність і активно застосовується і в наші дні, до сих пір будучи найбільш правильним і унікальним варіантом поплавка на рибу карась.

Яким повинен бути поплавок на карася?

Однак чутливість поплавка може залежати від наступних факторів:

  1. Головним аргументом в даній ситуації є його вантажопідйомність . Дотримуючись складеної пропорції, вантажопідйомність буде менше, а, значить, чутливість поплавка зростає, і навпаки. Однак не слід забувати про те, що вкрай чутливі поплавці складніше закинути на далеке відстань, в разі, коли рибалка рибалить з берега. Ловля карася на глибині з вкрай легким поплавком також не обіцяє нічого хорошого, тому як має бути присутнім баланс.
  2. До другого фактору можна віднести площу перетину його вершини . Чутливість поплавця безпосередньо залежить від товщини верхньої його частини.
  3. Третій і заключний фактор - вплив площі перетину основної частини поплавця на його чутливість. Як і в другому випадку, чим тонше тільце поплавка, тим більш чутливим він буде.

З чого можна вивести таку інформацію про поплавці на карася:

  1. Поплавок не повинен мати бочковідной форму. Тільки витягнуту.
  2. Його вершина повинна бути тонкою.
  3. Масивність поплавка повинна варіюватися в межах середньої норми, але відхиляючись від більш потужного варіанту.

Види поплавців

Найбільш популярний метод лову карася на гусяче перо - не їсти єдиний варіант. Існує також маса інших варіантів, про плюси і мінуси яких слід згадати.

Найбільш поширені варіанти магазинних поплавців для лову карася

Перший поплавок підходить під всі параметри, які вказувалися вище - ідеальне співвідношення площі тільця і вершини.

Другий поплавок, незважаючи на свою бочковітость в тільце і низький коефіцієнт вантажопідйомності має більш чутливу голівку поплавка, що робить його більш цікавим варіантом, в залежності від місця рибної ловлі.

Третій варіант був би прекрасним, якби не його значно потовщена вершинка, яка помітно знижує чутливість поплавка.

 

Далі, йдуть нейтральні варіанти:

Поплавок під номером чотири досить легкий і маневрений, з тонкою вершинкой. Однак його вантажопідйомність настільки мала, що у вітряну погоду ловля карася з таким поплавком практично неможлива.

П'ятий оснащений більш товстої вершиною. Єдиний косяк в подібному винаході, занапастити всю його ідеальність.

 

До поганих варіантів поплавців на карася слід відносити шостий, сьомий і восьмий варіанти, відмічені червоним кольором:

Для шостого поплавка маневреності заважає надмірна бочковітость, що поплавок швидше нагадує форму кулі.

Сьомий варіант поплавця на карася забезпечений неймовірно товстої вершинкой і значну площу перетину тільця, що не дозволяє відносити поплавок до більш маневреним варіантів.

Восьмий варіант і зовсім масивний і не підходить ні по одному з заявлених параметрів. Адже риба, яка вирішила добровільно відправитися на гачок через підступ приманкою, може злякатися, якщо той занадто сильно або різко хитнеться. Таким чином, видобуток втече раніше, ніж рибалка встигне зробити підсічку. Саме тому, вибираючи поплавок для лову карася, необхідно враховувати товщину і довжину вершинки.

 

 

Поплавок для вудки без котушки

При рибної ловлі вудкою без котушки з човна при закиданні на відстань не більше п'яти метрів габаритний масивний поплавок не знадобиться. Для потай лову карася з очеретів головним союзником повинні стати спокійна атмосфера без зайвого шуму і найбільш легкий варіант поплавця, який буде подавати сигнал рибалці при найменшому торканні риби до приманки легким погойдуванням на водній гладі.

Використовувати поплавок більше 2 грам не є правильним. Тим більше, що закидання проводиться не на таке вже глобальне відстань. А, отже, чим менше сплеском від поплавка при попаданні в воду, тим менше шанс відлякати рибу.

Поплавок для вудки з дальньою занедбаністю

kakoi-poplavok-luchwe-na-karasya/

Поплавок типу waqqler стане ідеальним союзником для лову карася при далеких закинув.

Запуск такого поплавця порівнюється з пущеної з лука стрілою. При належній вправності і тренуванні, можна закидати поплавець на значні відстані, при цьому не викликаючи попаданням в воду сплески і кола навколо нього.

Як правило, забарвлення яскраве, що викликає. Це необхідно як раз-таки для того, щоб можна було розпізнати його з далекої відстані.

Вага поплавка можна регулювати, а, отже, є можливість і підібрати його чутливість.

Чутливість поплавця

Чутливість поплавця - головна характеристика, на яку необхідно спиратися при виборі. Незалежно від того, чи буде проводитися ловля карася з берега або з човна, вкритої очеретами у затишному місці, чутливість поплавка здатна показати найменше коливання і рішення риби щодо наживки. А, отже, це безпосередньо впливає на можливість правильно і успішно підсікти карася.

 

Правильна огрузка поплавка на рибу

Найбільш правильним варіантом огрузки слід вибрати домашні умови. Для цього знадобиться півторалітрова пляшка з водою. Тіло поплавця при огруженія має бути повністю під водою. Вершинка - над водною гладдю.

Форма Карасьова поплавка

Форма для поплавка на карася, як правило, не відрізняється особливим різноманіттям. Як правило, ідеальний варіант для Карасьова поплавка - подовжене, Шилоподібний тіло і тонка вершинка, завдяки якій підвищується чутливість поплавка. Бочковітий поплавок з товстої вершинкой - не найкращий варіант, тому як при попаданні в воду розполохає всю рибу значним сплеском і розбіжними від тільця поплавка колами.

Вантажопідйомність поплавка на карася

Залежно від того, яка вудка і для якої місцевості використовується поплавок, визначається його масивність і вантажопідйомність. На тихій заводі ідеальним варіантом буде маленький поплавок з тонкої вершинкой, вага якого не буде перевищувати двох грамів.

Для більш відкритих і великих водойм, де водиться більша риба, варто використовувати поплавці з більшою масою, а, отже, більшою вантажопідйомністю.

Правильний колір поплавка

Правильний забарвлення поплавця залежить виключно від того, на яку відстань проводиться закид поплавка. Якщо ловля риби проводиться на далекій відстані, краще використовувати яскраві, червоні відтінки. Для більш близької відстані рибної ловлі використовують більш спокійні кольори.

До того ж, ловля на темній гладі передбачає використання білих поплавців або інших світлих відтінків. Для сонячної поверхні чорний поплавок буде виглядати найдоречніше.

Кращі поплавці для лову карася в залежності від погодних умов

На спокійній воді рекомендується використовувати поплавці типу «гусяче перо» або «голка», тому як володіє найбільшою чутливістю. Для вітряної погоди рекомендується використовувати більш широкі поплавці, з бочковітим тільцем. Це не дозволить поплавця зриватися з місця і стрибати, немов на «пральній дошці».

Для тихого течії рекомендується використовувати поплавці з підвищеною вантажопідйомністю. Вся справа в тому, що кіль для кращої стійкості додатково огружают дробинкою. У той час, як грузило на жилці збільшується до ступеня опору течією.

Для сильного або середньої течії поплавки не розглядаються. Тому що, незалежно від форми оного, поплавок буде стрибати по водній гладі і лякати і без того нервувати силою течії рибу. З чого випливає, що вирушати на риболовлю на карася краще в більш спокійний час.

 

 

Саморобні поплавки для лову карася

Для упіймання карася необхідний правильний поплавок. Найчастіше, саморобні куди краще справляються, ніж ті, що пропонуються в магазинах. Бо саморобні більш цілеспрямовані. Часом, по поплавця можна судити і самого рибалки карасів.

«Гусинка»

Гусяче перо на дорозі не валяється, а виривати його з гусака може бути вельми загрожує (та й шкода гусака). Це перо можна замінити трубочкою з-під соку, якщо забити її корковим шаром пінопласту. Далі, ми ввірчує в пробку дріт у вигляді кільця знизу і знаходимо ніпельну гумку для з'єднання зверху. Можна так само сухим ланкою очеретинки або тонкостінних фломастером.

Реєстрація