Авторизація
Логин:
Пароль:
 
Забыли пароль?

Коли потрібно ловити сома?

Автор: Юра
Опубликовано: 1408 дней назад (20 марта 2011)
Редактировалось: 1 раз — 20 марта 2011
0
Голосов: 0

Коли потрібно ловити сома?

Найкращим часом для лову сома, звичайно, вважається літній період, після нересту і виведення сомят у воді. Весняний період не дуже хороший для вудіння сома, так як це час славиться різними несподіванками в поведінці цієї риби. Цей етап закінчується в кінці травні або на початку червня, в залежності від клімату місцевості.

У середині червня починається «кльовий», тобто річний, період і триває він до початку або середині вересня. Ловити сома слід виключно в теплу погоду, холод і дощ погано впливають на цю рибу і він залягає на дно і не виходить на жирування навіть пізно вночі.

Місяць не має ніякого впливу на інтенсивність клювання сома, що б не говорили рибалки, він бере як в повний місяць, так і на збиток при однаковій погоді. У весняний період сом бере вдень навіть краще, ніж вночі, в літній же кращим часом вважається ранній ранок, трохи раніше сходу сонця, коли сом повертається з жирування і не відмовляється від хорошого, ласою наживки.

Також цілком успішно можна ловити сома на наживку по верху водойми під час нічної грози, тоді він з великою жадністю кидається на живця. Нічний дрібний дощ, коли вода тепла і добре прогріватися, вважається кращим часом для ловіння славнозвісного сома.
Одяг для рибалки | Розведення судака
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад